Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 6 listopada 2017

Trzecie urodziny bloga - podsumowanie i PREZENT!Specyfika Języka ma już 3 lata! A nawet nieco ponad, bo rocznica przypada w październiku. To doskonała okazja na małe podsumowanie. 

Kiedyś pewien Amerykanin powiedział mi, że nie rozumie tradycji obchodzenia urodzin w Polsce. No bo jak to jest - dlaczego jubilat, który ma święto, powinien częstować cukierkami w szkole? Albo postawić ciasto w pracy? Przecież to jego uroczystość, więc on powinien być obdarowywany.

No cóż, trudno się z nim nie zgodzić :) Ja dzisiaj zachowuję tę naszą polską tradycję, bo mimo iż to mój jubileusz, mam dla Was prezent. Ale o tym za chwilę.

3 lata minęły jak jeden dzień. No może nie do końca, ale cały czas pamiętam moment, w którym zaczęłam pisać bloga. I jak to w życiu - idzie mi raz lepiej, raz gorzej. Przez te 3 lata działo się sporo w moim życiu prywatnym i zawodowym, przez co mam coraz mniej czasu, ale staram się jak mogę, żeby od czasu do czasu coś tutaj skrobnąć. A przez ten rok trochę tego było. 

W minionym roku opublikowałam 45 postów, z których największą popularnością zdecydowanie cieszyła się mapa Jak nie tłumaczyć nazw polskich miast. Dzięki niej zyskałam kilkaset nowych polubień na Facebooku i parę tysięcy wyświetleń. W minionym roku było ich łącznie około 50200 (listopad 2016 - październik 2017). Mój profil na Facebooku ma w tej chwili 2757 fanów, czyli o ponad 1400 więcej niż w zeszłym roku! 

Co tu dużo mówić - to był dobry rok! :)

A teraz obiecany prezent. Urodziny kojarzą mi się między innymi z robieniem zdjęć i wklejaniem ich do albumu. Dlatego moim prezentem dla was będzie bon o wartości 135 zł na wykonanie własnej fotoksiążki w salonie Fotojoker. Do niej dorzucę poradnik, jak ją samodzielnie wykonać. Bon jest ważny do 30.11.2017. Jak zgarnąć prezent dla siebie?

Ja i mój blog mamy urodziny, bądźcie więc dla nas mili - w komentarzu pod tym postem napiszcie, za co lubicie Specyfikę Języka, dlaczego tutaj zaglądacie i co Wam się podoba. W sumie to nie musicie pisać - możecie narysować, zaśpiewać, nagrać film, wyszyć na szydełku -  proszę tylko o szczerość! Nie chodzi mi o to, żebyście bez sensu słodzili :)

Na najciekawszy komentarz czekam do 12.11.2017 do 23:59. Następnego dnia ogłoszę, kogo komentarz spodobał mi się najbardziej. 

Jeśli ktoś miałby problem z sekcją komentarzy, swoją odpowiedź może przesłać również na maila specyfikajezyka@gmail.com lub w wiadomości na Facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...