Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

piątek, 27 stycznia 2017

PROJEKT MATURA
Drodzy maturzyści! Tym razem zwracam się do Was. :)


Ci, którzy uważnie śledzą mój fanpage na Facebook'u wiedzą, że już jutro ruszam z nową akcją, którą nazwałam PROJEKT MATURATermin 28 stycznia został wybrany nieprzypadkowo, bowiem od jutra zostanie Wam dokładnie 100 dni do pisemnej matury z języka angielskiego! 

Ale nie chcę Was tutaj dołować, wręcz przeciwnie, chcę pomóc! Aby nieco ułatwić Wam przygotowania do egzaminu, mam zamiar CODZIENNIE publikować po jednym zwrocie, który przyda Wam się zarówno na egzaminie pisemnym, jak i na odpowiedzi ustnej, na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.

Dla tych, którzy nie mają konta na Facebooku, a śledzą mój blog (są tacy?) będę co niedzielę publikować zestaw zwrotów z całego tygodnia. Nic Wam nie może umknąć!

Zastanawiasz się, czy to coś pomoże? Oczywiście, że tak!

Najważniejszą zasadą przy nauce języka obcego jest SYSTEMATYCZNOŚĆ. Najlepsze, co możesz dla siebie zrobić, to uczyć się codziennie w małych dawkach. Wystarczy poświęcić 10 minut dziennie każdego dnia, aby uzyskać efekty. A dokładnie tyle potrzebujesz, by zapamiętać nowy zwrot!

Taka metoda ma wiele zalet. Po pierwsze, każdy z nas może wygospodarować 10 minut, nie ważne jak bardzo zajęci jesteśmy. Poza tym, nauka nie jest męcząca, bo bierzemy sobie małe dawki. Można by nawet uznać, że to czysta przyjemność!

Mam nadzieję, że Wam się spodoba i przyda. Do zobaczenia na Facebooku! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...