Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

O mnie

Cześć! :) 


Mam na imię Joanna, rocznik '89, absolwentka UAM-owej anglistyki. Lubię spać, jeść i podróżować. Nie lubię tłumów, piwa i wcześnie wstawać.  

Co więcej o mnie? 

Wielbicielka seriali amerykańskich, kolekcjonerka lakierów do paznokci, saksofonistka, ekonomistka, nocny marek. Nieco nieśmiała przy pierwszym kontakcie z nowymi ludźmi, lubiąca porządek w papierach, mająca wieczny bałagan na biurku. Zafascynowana USA.

Od trzech lat - blogerka! :) Pomysł z pisaniem bloga chodził mi po głowie dawno, długo przed jego założeniem. Tak po prostu, bo lubię pisać i chciałam mieć swoje miejsce w sieci. Wiem, że najbardziej opłacałoby mi się zostać blogerką fashion lub kulinarną, niestety nie znam się na modzie i gotowaniu na tyle dobrze, żeby się tym dzielić. :) Dlatego padło na to, co ogarniam - język angielski

Co tutaj znajdziesz? Nieco ciekawostek i "smaczków" językowych, dużo słówek i idiomów, kilka recenzji. Do tego postaram się dorzucić trochę humoru, żeby lepiej się czytało. :)

Mój blog ma już ponad trzy lata i muszę Ci się przyznać, że jest on dla mnie świetnym treningiem - powtarzam sobie fajne zwroty, a przy tym dobrze się bawię. Każdy komentarz mnie cieszy, a każdy "lajk" na Facebooku dodaje skrzydeł i motywacji. A jeśli Ty przy okazji czegoś ciekawego się dowiesz, nauczysz się i coś zapamiętasz - to znaczy, że odniosłam mały sukces. 

Jeśli chcesz skomentować - komentuj, a jeśli masz pytania - pytaj. Chętnie pomogę, wytłumaczę, nakieruję, a nawet przytulę jeśli trzeba. :) Jestem do Twojej dyspozycji! 

P.S. Więcej o mnie i początkach mojego blogowania dowiesz się z wywiadu, zapraszam!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...