Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

O mnie


Cześć! :) 

Mam na imię Joanna, rocznik '89, absolwentka UAM-owej anglistyki. Lubię spać, jeździć po świecie i płakać ze śmiechu. Nie lubię poranków, diet i nudy.  

Co więcej o mnie? 

Wielbicielka amerykańskich seriali, kolekcjonerka magnesów, saksofonistka, ekonomistka, korepetytorka i nocny marek. Nieco nieśmiała przy pierwszym kontakcie z nowymi ludźmi. Lubiąca porządek, ale nie lubiąca go tworzyć. Kinomanka, melomanka, a od czterech lat także blogerka. :) Pomysł z pisaniem bloga chodził mi po głowie długo przed jego założeniem. Tak po prostu, zazdrościłam innym, że mają swoje miejsce w sieci. Niestety nie znam się na modzie i gotowaniu na tyle dobrze, żeby się tym dzielić, dlatego padło na to, co w miarę ogarniam - język angielski. :)

Co tutaj znajdziesz? Nieco ciekawostek i "smaczków" językowych, dużo słówek i idiomów, kilka recenzji. Do tego postaram się dorzucić trochę humoru, żeby lepiej się czytało. :)

Mój blog ma już ponad cztery lata i muszę Ci się przyznać, że jest on dla mnie świetnym treningiem - powtarzam sobie różne zwroty, a przy tym dobrze się bawię. Każdy komentarz mnie cieszy, a każdy "lajk" na Facebooku dodaje motywacji. A jeśli Ty przy okazji czegoś ciekawego się dowiesz i coś zapamiętasz - to znaczy, że odniosłam mały sukces. 

Jeśli chcesz skomentować - komentuj, a jeśli masz pytania - pytaj. Chętnie pomogę, wytłumaczę, a nawet przytulę jeśli trzeba. :) Jestem do Twojej dyspozycji! 

P.S. Więcej o mnie i początkach mojego blogowania dowiesz się z wywiadu, zapraszam!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...