Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 13 grudnia 2016

Konkurs Świąteczny 2KJuż dawno obiecałam Wam, że z okazji 2 tysięcy polubień na Facebooku zorganizuję konkurs. Tak się złożyło, że wypada to w okresie świątecznym, postanowiłam więc zostać Świętym Mikołajem i pozwoliłam sobie połączyć te dwie okazje, a konkurs nazwać Konkursem Świątecznym 2K.

A nagroda jest mega! Mam dla Was nie jedną, nie dwie, a nawet nie trzy, ale AŻ CZTERY rzeczy do wygrania. I to podwójnie, bo zwycięzców może być dwóch!Co można wygrać? Zestaw nagród jest następujący:
 1. Notatnik z moim autorskim projektem okładki. Notes ma format B5, 70 stron i twardą oprawę. W środku ma strony w kolorze miętowym w białe kropeczki. Więcej dowiecie się klikając w link.
 2. "Sprytny słownik" wyd. Lingea. Jest to słownik angielsko-polski i polsko-angielski, zawierający także rozmówki i streszczoną gramatykę. Nagrodę sponsoruje wydawnictwo Lingea.
 3. "Angielski. Kurs dla zabieganych" wyd. Edgard. Jest to "to rozbudowany kurs do nauki języka poprzez słuchanie nagrań profesjonalnych lektorów". Nagrodę sponsoruje wydawnictwo Edgard.
 4. "Baśnie Hansa Christiana Andersena z angielskim" wyd. Poltext. Jest to zbiór popularnych baśni Andersena (m.in. Choinka, Dziewczynka z zapałkami, Królowa Śniegu, Księżniczka na ziarnku grochu), napisanych w języku angielskim, wraz z wyjaśnionym trudniejszym słownictwem na marginesie. Dodatkowo, pod każdą opowieścią znajdują się ćwiczenia na rozumienie tekstu, wyjaśnione kłopotliwe wyrażenia i gramatyka. Do każdej baśni jest też krzyżówka!  Naprawdę polecam! Nagrodę sponsoruje wydawnictwo Poltext.
A OTO ŚWIĄTECZNE ZADANIE KONKURSOWE:
Projekt  kartki świątecznej powinien zawierać poniższe elementy: 
 • motyw graficzny nawiązujący do świąt Bożego Narodzenia,
 • tekst z życzeniami świątecznymi po angielsku,
 • podpis twórcy (imię i nazwisko lub pseudonim artystyczny).

Na Wasze prace czekam do 26 grudnia do godziny 23:59. Swoją pracę należy wysłać na adres specyfikajezyka@gmail.com z dopiskiem w temacie Kartka świątecznaPamiętajcie, że Wasze kartki mogą zawierać wyłącznie elementy, grafiki i treści stworzone przez Was. Przedstawiona praca nie może być użyta przy okazji innych konkursów.

Zwycięzca zostanie ogłoszony w pierwszym tygodniu stycznia 2017 na blogu oraz w mediach społecznościowych. Ze zwycięzcą skontaktuję się także drogą mailową.

Pamiętajcie, że biorąc udział w konkursie wyrażacie zgodę na to, że Wasza praca zostanie opublikowana w mediach społecznościowych mojego bloga (Facebook i Instagram).


REGULAMIN KONKURSU
 1. Zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu graficznego kartki świątecznej, zawierającego motyw graficzny nawiązujący do świąt Bożego Narodzenia, tekst z życzeniami świątecznymi po angielsku oraz podpis twórcy (imię i nazwisko lub pseudonim artystyczny). 
 2. Nagrodami w konkursie są dwa zestawy, z którego każdy zawiera: notatnik, "Sprytny słownik" wyd. Lingea, "Angielski. Kurs dla zabieganych" wyd. Edgard oraz "Baśnie Hansa Christiana Andersena z angielskim" wyd. Poltext.
 3. Pracę konkursową należy przesłać na adres specyfikajezyka@gmail.com z dopiskiem w temacie Kartka świąteczna do 26.12.2016 do godz. 23:59.
 4. Organizatorką konkursu jest autorka bloga Specyfika Języka.
 5. Nadesłane prace zostaną ocenione przeze mnie, będę brać pod uwagę kreatywność, oryginalność i wkład pracy.
 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w pierwszym tygodniu stycznia 2017 na blogu oraz w mediach społecznościowych. Ze zwycięzcą skontaktuję się również drogą mailową.
 7. Praca konkursowa musi być stworzona specjalnie na konkurs.
 8. Elementy znajdujące się na grafice powinny być pobrane z legalnych źródeł lub z osobiście zrobionych zdjęć.
 9. Grafikę można wykonać samodzielnie lub przy użyciu bezpłatnych programów typu canva.com, picmonkey.com
 10. Zastrzegam sobie możliwość wykorzystania nadesłanych prac w późniejszym terminie w social mediach.
 11. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.

Zapraszam do udziału i wszystkim chętnym życzę powodzenia! Byłoby mi miło, gdybyście powiedzieli o konkursie znajomym i udostępnili post konkursowy na swojej tablicy na Facebooku. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...